Nieuws

Flinke schade door brand in Feithhuis; flinke domper na renovatie en met opening van horeca in het vooruitzicht

In de nacht van dinsdag op woensdag heeft er een brand gewoed in het Feitthuis. Volgens de eigenaren waren hulpdiensten snel ter plaatse, maar is er wel sprake van roetschade. En dat terwijl het Feithhuis er net een grote renovatie op heeft zitten.


Leestijd: 1 minuut

Flinke schade door brand in Feithhuis; flinke domper na renovatie en met opening van horeca in het vooruitzicht
Flinke schade door brand in Feithhuis; flinke domper na renovatie en met opening van horeca in het vooruitzicht

“Ons team heeft de afgelopen weken met enorme inzet gewerkt aan het opknappen van het restaurant. We schilderden, schuurden, timmerden en zaagden. Trots begonnen we de afgelopen dagen aan de puntjes op de i voor opening op 1 juni”, zo schrijft het Feitthuis op Facebook. 

En toen brak er dus brand uit. “De verslagenheid onder onze mensen is dan ook groot”, aldus het Feithhuis. “Toch blijven we strijdbaar en staan we samen sterk.”

Terras kan toch open
De eigenaar van het Feithhuis heeft woensdag meteen overleg gehad met de betrokken instanties, verzekeraard en de Maripaan Groep Bv, eigenaar van het pand. “We durven nu, 24 uur later, dan ook te zeggen dat we op zeer korte termijn ons terras zullen openen en de komende periode zullen aangrijpen om het Feithhuis grondig te herstellen.”

Het Feithhuis: “We vertrouwen er op dat we later zullen terugkijken op deze verdrietige periode, als een tijd waarin ons team en bedrijf, door samenwerking, creativiteit en ondernemerschap, sterker de toekomst in stapte. Daarom zeggen we nu alvast: “Tot 1 juni op ons terras” waarbij we verwachten het glas samen met jullie te kunnen heffen!”